Про Fooever

Ласкаво просимо до Fooever!

Під час Великодня 2022 ми повністю перебудували нашу сторінку і тепер зосереджені на тому, щоб допомогти громадянам України, які приїхали до Швеції під час війни, знайти можливості заробітку через надання побутових послуг приватним особам.

Ми перебуваємо на стадії запуску, тому можливо Ви не одразу зможете знайти пропозиції, які б Вас зацікавили саме у Вашому регіоні. Якщо Ви зацікавлені в використанні нашої платформи і хотіли б, щоб ми приділили увагу вашому регіону, Ви можете заповнити інформацію та відповісти на питання в нашому опитуванні на сторінці https://members.fooever.com/opytuvannya/. Якщо ви зацікавлені в наданні побутових послуг, Ви вже зараз можете зареєструватися на нашому сайті. Більш детальну інформацію про те, як це зробити, Ви можете знайти на сторінці “Як зареєструвати аккаунт”  https://members.fooever.com/zareyestruvaty/

 

Наше бачення

Fooever хоче допомогти новоприбулим біженцям у Швеції швидко знайти можливості заробітку та заробляти власні гроші. Люди, які хочуть надати допомогу українцям, зможуть розмістити оголошення на платформі про побутову послугу, яку вони потребують, та заплатити за неї тій людині, яка її надасть. Цифрова платформа пошуку праці у сфері надання побутових послуг з взаємовигідною метою.

 

Цифрова платформа пошуку праці у сфері надання побутових послуг у Вашому районі серед приватних осіб

Компанія Fooever довгий час стосувалася виключно їжі і служила місцем зустрічі для місцевих виробників продуктів харчування з зацікавленими клієнтами. Зважаючі на поточні політичні події та масовий потік українців до Швеції, Fooever вирішила не залишатися в стороні, а також долучитися до спроб допомогти в цій складній ситуації. Ми бачимо, що українці хочуть почати працювати одразу, а не отримувати милостиню (як вони самі про це кажуть) і можуть запропонувати не тільки приготування їжі, тому ми вирішили перейти від сфери їжі до надання побутових послуг різного характеру. Це може бути прання білизни, прасування, миття вікон, посадка рослин, пиклування про сад, догляд за дітьми тощо. За допомогою нашої служби тепер можна вказати, в якій сфері домогосподарства потрібна допомога і отримати повідомлення на електронну пошту, коли людина, яка готова надати послуги в даній сфері реєструється на нашому сайті.

 

Існуючі ініціативи допомоги для українців

Наразі існує багато різноманітних ініціатив допомоги тим, хто залишився в Україні та тим, хто тікає або вже приїхав сюди до Швеції. Хорошу сторінку з багатьма чудовими ініціативами можна знайти тут: https://hejalivet.com/hjalp-ukraina/

Ті, хто приїхав з України та зараз знаходиться в Швеції, можуть знайти багато корисної інформації про допомогу на цьому сайті (інформація на українській мові): https://hejukraina.se/

Також Ви можете розмістити свою кандидатуру для пошуку роботи на сайті проекту “НашMeetup”: https://www.work.nashmeetup.se/ru

На сайті Fooever є можливість допомогти людям, які вже приїхали до Швеції та хочуть одразу почати працювати. Наразі ми багато можемо вирішити за допомогою # тегів і категорій на Fooever, тож якщо приватна особа потребує допомогу з приготуванням, наприклад, # вегетаріанської їжі, ми сповістимо її, як тільки особа, яка готова надати таку послугу, зареєструється на нашому сайті.

 

Усі побачать хто є зіркою

За допомогою рейтингу Ви зможете отримати оцінку виконання Вами наданої послуги і зарекомендувати себе на платформі, щоб привернути більшу увагу до вашого профілю.

 

Як спілкуватися один з одним, якщо не всі знають англійську

Завдяки новітнім технологіям як Google Translate, тепер можна легко зрозуміти один одного без знання певної мови. Ви можете завантажити програму на свій мобільний телефон або скористатися веб-сайтом: https://translate.google.com/?hl=uk&sl=uk&tl=uk&op=translate.

Використовуйте прості речення і пишіть (або говоріть) безпосередньо в програмі.

 

Як виглядатиме транзакція?

Після першого ініційованого контакту через платформу ми рекомендуємо постачальнику послуг використовувати Frilans Finans, сервіс, через який постачальники послуг можуть правильно сплатити податки і отримати свою заробітну плату після вирахування податків: https://www.frilansfinans.se/solidaritet-med-ukraina/.  Ще одна платформа платіжних рішень для приватних осіб, які наймають допомогу по дому, це Diretto. Diretto гарантує, що послуги оплачуються з правильними податками, коли приватна особа платить за фахівецькі послуги в сфері домогосподарства.

Ви завжди можете з нами зв’язатися!

 

Email: info@fooever.com

Blog (Swedish): fooever.wordpress.com

Facebook: fooevers

Twitter: fooeverapp

Instagram: fooever

Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats