Про Fooever

Ласкаво просимо до Fooever!

Під час Великодня 2022 ми повністю перебудували нашу сторінку і тепер зосереджені на тому, щоб допомогти громадянам України, які приїхали до Швеції під час війни, знайти можливості заробітку через надання послуг у сфері побутового обслуговування приватним особам.

 Якщо ви зацікавлені в наданні побутових послуг, Ви вже зараз можете зареєструватися на нашому сайті. Більш детальну інформацію про те, як це зробити, Ви можете знайти на сторінці “Як зареєструвати аккаунт”  https://members.fooever.com/zareyestruvaty/

Наша мета

Fooever –  це цифрова платформа у пошуку роботи у сфері надання побутових послуг. Ми хочемо допомогти українцям, які прибули до Швеції через війну, якомога швидше знайти можливість заробітку. Українці, які зацікавлені у роботі у сфері домогосподарства можуть розмістити своє оголошення на нашій платформі. Далі люди, яким необхідна дана послуга зв’яжуться з автором оголошення для подальшої співпраці. Ми створюємо взаємовигідні умови для надавачів на споживачів послуг.

Про Fooever

Компанія Fooever довгий час стосувалася виключно їжі і служила місцем зустрічі для місцевих виробників продуктів харчування з зацікавленими клієнтами. Зважаючі на поточні політичні події та масовий потік українців до Швеції, Fooever не змогли залишитися в стороні та долучилися до допомоги. Ми бачимо, що українці хочуть прауювати, а не отримувати милостиню (як вони самі про це кажуть) і можуть запропонувати не тільки приготування їжі, тому ми вирішили перейти від сфери їжі. до надання побутових послуг різного характеру. Це може бути прання білизни, прасування, миття вікон, посадка рослин, садівництво, догляд за дітьми тощо.

Icнуючі ініціативи допомоги українцям

Наразі існує чимло різноманітних ініціатив, що покликані допомогти українцям, які постраждали через війну.

Українці, які зараз знаходяться в Швеції, можуть знайти багато корисної інформації про допомогу на цьому сайті інформація українською мовою: https://hejukraina.se/

Також Ви можете розмістити свою кандидатуру для пошуку роботи на сайті проекту “НашMeetup”: https://www.work.nashmeetup.se/ru

На сайті Fooever є можливість допомогти людям, які вже приїхали до Швеції та хочуть одразу почати працювати. Наразі ми багато можемо вирішити за допомогою # тегів і категорій на Fooever, тож якщо приватна особа потребує допомогу з приготуванням, наприклад, # вегетаріанської їжі, ми сповістимо її, як тільки особа, яка готова надати таку послугу, зареєструється на нашому сайті.

Зірковий рейтинг

За допомогою рейтингу Ви зможете отримати оцінку за виконану Вами послугу. Чим вищий рейтинг матиме Ваш  профіль, тим більше він привертатиме увагу потенціних роботодавців.

Як спілкуватися один з одним, якщо не всі знають англійську

Завдяки новітнім технологіям як Google Translate, тепер можна легко зрозуміти один одного без знання певної мови. Ви можете завантажити програму на свій мобільний телефон або скористатися веб-сайтом: https://translate.google.com/?hl=uk&sl=uk&tl=uk&op=translate.

Використовуйте прості речення і пишіть (або говоріть) безпосередньо в програмі.

Як відбуваєтсья оплата?

Після першого ініційованого контакту через платформу, ми рекомендуємо постачальнику послуг викорустовувати сервіс Frilans Finans. Даний сервіс допомагає правильно сплачувати податки та перераховує Вам заробітню платню – суму, яка залишається після сплати податків.  https://www.frilansfinans.se/solidaritet-med-ukraina/Особи, які наймають на роботу помічників по домогосподарству можуть скористатися послугами Diretto. Платіжна платформа гарантує правильну сплату податків, коли приватна особо платить робітнику за надані їй послуги. www.diretto.se 

Ви завжди можете з нами зв’язатися!

 

Email: info@fooever.com

Blog (Swedish): fooever.wordpress.com

Facebook: fooevers

Twitter: fooeverapp

Instagram: fooever

Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats